Misjonitöö toimkond

Misjonitöö

Aadress ja kontaktinfo

Eesti Metodisti Kiriku Misjonitoimkond 
Narva mnt 51
10152 Tallinn

Pank: a/a EE641010052004731009
selgitus "Misjon"
 
     

Misjonitoimkonna tutvustus

EMK misjonitööd koordineerib misjonisekretär Anneli Tombak (Tallinna kogudus). 

Misjonisekretär tegutseb koostöös EMK kirikuvalitsuse, EMK koguduste, EMK Teoloogilise Seminari, Eesti Evangeelse Allianssi, GBGM-i, ajakirja „Hõimurahvaste Aeg“ ja teiste organisatsioonidega.  

Misjonisekretär koondab ja levitab EMK poolt läkitatud, EMK-s teenivate ja EMK poolt toetatavate
misjonäridega seotud informatsiooni ja hoiab nimetatud misjonäridega kontakti, et neid julgustada ning nende tööga kursis olla. Misjonisekretär kasutab EMK meediakanaleid (ajakiri Koduteel, EMK Facebook, koduleht, e-maili listid jms) levitamaks informatsiooni misjonitöö võimaluste ja misjonitöös toimuva kohta. Misjonisekretär teeb regulaarselt koostööd kristlike meediakanalitega: Pereraadio „Misjoniminutite“
ja TV7 „Maitse misjonit“ saadete jaoks.

EMK misjonitöö prioriteedid on välismisjon (misjonitöö väljaspool Eesti Vabariigi piire, muuhulgas soome-ugri rahvaste seas); sisemisjon (väljapoole kogudust ulatuv evangeelne töö, uued algatused) ning misjoni- ja evangelismitöö alane koolitus (misjonipäevad, koolitusseminarid, koguduste misjonialane teavitamine). Misjonitoimkond korraldab misjoniteemalisi tulukohvikuid, näitusi ja muud sellelaadset. Samuti koordineerib misjonäride külaskäike kogudustesse ja nende töö tutvustamist kohalikes kogudustes.

Koostöös MTÜ Damotaga osaletakse arengukoostöös ja misjoniprojektides vabatahtlikena Etioopias. Vähekindlustaud lastele koolihariduse võimaldamine ja vastsündinute abipakid, on olnud senised suuremad tegevuse fookuspunktid.

Kontakt: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.